Warszawska Szkoła Suzuki

Metoda Suzuki

Dzi─Öki jednolitemu na ca┼éym ┼Ťwiecie programowi nauczania Metod─ů Suzuki, dzieci z Polski mog─ů bra─ç udzia┼é w mi─Ödzynarodowych warsztatach zar├│wno w Polsce jak i za granic─ů.

Kontakt:

Adres:

Warszawa 04-186

ul. Grochowska 83

Telefon:

507-118-676

Nauka gry na instrumencie (fortepian - skrzypce).

• 4x w miesi─ůcu lekcja indywidualna gry na instrumencie
    • Po opanowaniu podstawowego repertuaru jedna lekcja indywidualna w miesi─ůcu zamieniana jest na lekcj─Ö grupow─ů
    • 240 z┼é/miesi─Öcznie fortepian (od wrze┼Ťnia do czerwca)
    • 240 z┼é/miesi─Öcznie skrzypce (od wrze┼Ťnia do czerwca)

Nauka gry na instrumencie + zaj─Öcia umuzykalniaj─ůce

• 290 z┼é/miesi─Öcznie od wrze┼Ťnia do czerwca
  • Gwarantujemy niezmienno┼Ť─ç op┼éat dla dzieci kontynuuj─ůcych nauk─Ö
Wypożyczenie instrumentu (opłata miesięczna)
  • 110 z┼é - elektr. pianino Kawai KDP 90
  • 35 z┼é - skrzypce

Zaj─Öcia

Lekcja indywidualna

Lekcja indywidualna trwa p├│┼é godziny, podczas kt├│rej poznajemy nowe utwory oraz szlifujemy do perfekcji poznany ju┼╝ wcze┼Ťniej repertuar.
     W lekcji opr├│cz dziecka uczestniczy rodzic. Dzi─Öki prostym ─çwiczeniom i doskona┼éej zabawie, razem poznaj─ů tajniki gry na instrumencie.
     Dzieci uwielbiaj─ů na┼Ťladowa─ç doros┼éych a takie wsp├│lne muzykowanie wp┼éywa na umocnienie wi─Özi emocjonalnej jak r├│wnie┼╝ dopinguje dziecko do ─çwicze┼ä a istotn─ů rol─Ö w nauce gry na instrumencie odgrywa regularne ─çwiczenie.
     Chwile sp─Ödzone przy graniu na instrumencie s─ů wspania┼é─ů okazj─ů do wsp├│lnego sp─Ödzania czasu z rodzicami i radosnego odkrywania ┼Ťwiata muzyki.

KapeluszKapelusz
Czasami nagrod─ů za pi─Öknie przeprowadzon─ů lekcj─Ö s─ů eleganckie kapelusze

Lekcja grupowa

Zaj─Öcia grupowe dostosowane s─ů do wieku i umiej─Ötno┼Ťci. Na ka┼╝dej lekcji dzieci doskonal─ů swoj─ů gr─Ö poprzez rozmaite zabawy i ─çwiczenia. Pracuj─ůc w grupie  staj─ů si─Ö bardziej ┼Ťmia┼ée i otwarte. Granie z innymi dzie─çmi jest doskona┼é─ů form─ů nauki, buduj─ůc─ů wi─Özi emocjonalne w grupie i daj─ůc─ů ogromn─ů rado┼Ť─ç ze wsp├│lnego muzykowania.. Kontakt z r├│wie┼Ťnikami  pozwala na sprawdzenie w┼éasnych umiej─Ötno┼Ťci i motywuje dziecko do dalszych ─çwicze┼ä.
      Lekcja grupowa trwa 45 minut.

Koncert

Od grudnia, koncertem ┼Ťwi─ůteczno-noworocznym rozpoczynamy cykl audycji. Wyst─Öpowa─ç b─Öd─ů w nich dzieci z naszej ÔÇ×Warszawskiej Szko┼éy SuzukiÔÇŁ oraz, na nasze zaproszenie, z innych o┼Ťrodk├│w ÔÇ×SuzukiÔÇŁ.

warszawska szko│a suzuki, szko│a, instytut, akademia, metoda, suzuki, muzyka, szko│a muzyczna, warszawa, grochowska 83, polska, pianino, fortepian, skrzypce, dzieci, nauka, nauka gry na instrumencie, gra na pianinie, instrument