Warszawska Szkoła Suzuki

Metoda Suzuki

Dzi─Öki jednolitemu na ca┼éym ┼Ťwiecie programowi nauczania Metod─ů Suzuki, dzieci z Polski mog─ů bra─ç udzia┼é w mi─Ödzynarodowych warsztatach zar├│wno w Polsce jak i za granic─ů.

Kontakt:

Adres:

Warszawa 04-186

ul. Grochowska 83

Telefon:

507-118-676

o Szkole

Metoda Suzuki obj─Öta jest Honorowym Patronatem

Centrum Edukacji Artystycznej

Wsp├│lne muzykowanie, dobra zabawa, rozwijanie wyobra┼║ni i tw├│rczego my┼Ťlenia.

W sprawie lekcji skrzypiec prosimy kontaktowa─ç si─Ö telefonicznie z:
p. Magd─ů - 797-556-376 (wtorek, pi─ůtek),
lub p. Ma┼égorzat─ů - 664-161-934 (sobota, od 12.30)
a w sprawie lekcji fortepianu z p. Ani─ů od 7 wrze┼Ťnia - telefonicznie lub mailowo.

Zaj─Öcia umuzykalniaj─ůco-rytmiczne w wieku od 3 lat ÔÇô z elementami nauki j─Özyka angielskiego przygotowuj─ůce do przysz┼éej nauki gry na instrumencie.

• 4x w miesi─ůcu
  • Pierwsze zaj─Öcia 17 wrze┼Ťnia o godz. 09:30

Sprawdź opłaty za naukę.

Nauka gry na instrumencie dla dzieci od 4 lat - fortepian, skrzypce
lekcje indywidualne, grupowe oraz koncerty.

• 4x w miesi─ůcu lekcja indywidualna  gry na instrumencie
  • Po opanowaniu podstawowego repertuaru jedna lekcja indywidualna w miesi─ůcu zamieniana jest na lekcj─Ö grupow─ů
  • Udzia┼é w koncercie rejestrowanym na video-DVD

Uwaga! Istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç wypo┼╝yczenia instrumentu ze Szko┼éy